Radno vrijeme nastavnika 2020/2021.

Harmonika

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Aleksandra Lalović Belević12:30-16:4008:00-09:0013:10-15:1508:10-11:15
17:40-19:45
08:55-11:00
Tijana Ilićbolovanje
Radmila Joksimovićbolovanje
Miroslav Ilić14:15-17:2510:55-14:3515:30-17:3516:40-18:4515:20-18:30
Irena Merdović10:40-16:0010:40-13:4014:50-19:1015:15-19:1015:20-16:20
Almir Muratagić08:05-12:2015:20-19:3515:55-20:1018:45-19:4511:05-13:10
Sava Vujačić09:00-14:0514:55-18:0513:00-17:3011:00-12:00
15:05-18:20
14:25-18:40
Aleksandra Ljujić 08:15-12:35
PJ Danilovgrad
13:15-15:20
PJ Golubovci
10:35-11:35
PJ Tuzi
13:20-17:45
PJ Golubovci
 08:25-12:40
PJ Golubovci
Šćepan Stojanović12.20-16:4011:00-14:1009:25-12:3513:50-18:05 
Šćepan Stojanović
PJ Danilovgrad
   08.20-11:40 

Solo pjevanje

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Zorana Latković12:00-14:4011:55-16:1011:55-16:1512:00-15:50 
Marina Cuca Franović11:45-14:0012:30-14:4012:30-15:4012:30-15:4013:00-15:10
Ivana Pekić12:45-16:45 12:00-16:1013:00-18:0512:15-13:20
Olivera Perunović
PJ Tološi
12:30-14:0510:30-12:3512:00-14:0512:00-14:0510:00-15:10

Udaraljke

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Slaven Ljujić 15:45-20:00 14:30-20:0008:45-10:50
14:20-19:45

Duvački instrumenti
Flauta

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Dijana Orlandićbolovanje
Jelena Strunjaš14:55-19:10  09:30-12:4008:30-17:10
PJ Golubovci
08:40-12:25 
Boris Nikčević12:30-16:4011:30-14:10 09:30-11:1011:00-15:15
Jasminka Terzić08:00-12:1508:10-11:2012:00-16:1508:45-13:05 
Milena Konatar 15:50-20:00
PJ Tološi
 10:05-12:10
PJ Tološi
12:30-19:20
13:40-16:40  
Ivanka Muhadinović11:35-15:50 08:30-09:30
13:00-15:45
08:15-15:10 

Klarinet / Saksofon

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Veselin Bogićević09:10-12:2015:00-19:1515:50-17:5515:00-18:10  09:00-12:10
Stefan Pavićević17:35-20:4513:30-19:05 13:00-19:25 
Milutin Barbul14:45-18:5  10:15-13:5514:40-19:5015:15-18:3010:00-13:15
Milena Kankaraš (samo Klarinet) 10:50-17:25
PJ Golubovci
 10:00-14:15
PJ Tuzi
15:00-16:00
Matična ustanova
09:25-13:40
PJ Tuzi

Trombon

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Meša Kerović16:00-18:00  15:00-20:00 

Horna

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Maša Tulić14:00-18:0016:00-19:1515:00-18:30  

Oboa

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Nadica Ristić Simović14:00-16:0514:00-16:0514:00-16:05  

Truba

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Sava Rajković 14:55-19:10 14:15-19:35 

Trzački instrumenti
Gitara

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Rade Amanović
PJ Danilovgrad
   07:50-12:05  10:00-14:30
Srđan Bulatović10:00-14:1509:00-12:1009:00-11:0510:05-12:1010:00-14:15
Bojana Brajovićbolovanje
Petar Dobričanin13:00-16:1012:30-17:5511:30-13:3511:30-13:3516:35-18:40
Dražen Joković17:00-18:0008:30-13:1517:00-19:0517:00-18:0008:15-16:30
Radoš Malidžan15:00-19:1508:35-10:4007:30-09:3515:35-19:5007:45-10:55
Branislav Mašanović08:00-15:55  08:00-13:45 
Nedeljko Pejović17:30-19:3509:00-10:00
14:00-20:15
08:15-10:20  15:30-19:45  07:30-09:35
Nikola Pejović08:25-10:3014:25-18:4008:25-10:3014:55-19:00  13:30-17:45  
Marko Prentić15:45-18:4011:00-14:10  16:30-18:3510:45-16:2009:30-11:35
PJ Tološi
13:00-16:10
Mila Popović15:00-17:0515:00-19:15  15:05-19:2009:00-13:1515:10-18:20
Borjan Radović16:00-19:10 16:00-19:10  
Bojan Đuković11:20-14:30  09:00-13:3012:50-15:0009:00-14:20
PJ Golubovci
09:30-15:05
Ares Fani
PJ Tuzi
15:25-18:35    16:00-19:10   

Harfa

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Milica Kankaraš 12:20-14:1010:45-14:0010:50-13:0010:20-13:4011:10-13:30

Tambura

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Majda Redžepagić  09:00-12:00
PJ Tuzi
   10:10-13:10
PJ Tološi  
09:00-12:00
PJ Tološi  
10:00-12:05
PJ Danilovgrad
12:40-13:40
Matična ustanova

Gudački instrumenti
Violina

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Danijela Drašković
(PJ Danilovgrad) (violina, viola)
08:00-12:3008:00-11:20
16:00-17:00
15:00-18:2011:30-13:4010:00-11:00
Slobodan Janković12:25-14:3014:00-17:1016:15-19:2510:50-15:0511:30-12:30
Ivana Kaluđerović10:20-14:3509:50-14:0518:45-14:0509:40-13:55 
Miloš Bošković14:00-17:1014:00-18:30   
Jelena Perović10:00-14:1508:00-11:1014:00-18:1515:10-19:2509:00-11:05
Jovo Nikočević
(violina, viola)
12:30-16:4009:30-10:3009:00-11:0510:30-13:4007:50-12:35
Dušan Rakonjac 16:00-19:1015:00-19:55  
Ana Perazićbolovanje
Marko Simović14:00-20:25 14:00-20:25  
Milena Mitrić08:00-09:00
14:40-17:30
15:00-17:1514:25-18:40  
Milena Rajković13:00-19:10 13:00-15:0516:10-17:10 
Neda Tadić15:30-19:4509:00-12:1516:30-19:4015:45-19:1009:00-11:30
Vedrana Rašović Blagojević
(PJ Tološi)
  bolovanje
Milana Bjelobaba
(PJ Tološi)
16:00-20:30 15:10-20:3016:00-20:20 
Kristina Hadži Dinić08:00-10:0510:00-15:2011:00-15:1513:00-19:5508:00-09:00
Anda Dizdarević
(PJ Tuzi)
 10:00-17:30  10:30-14:40

Kontrabas

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Vasilije Gagović
(PJ Tološi)
14:30-19:5014.30-18.45   

Violončelo

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Maja Antić Kalezić 11:15-19:1010:20-17:30  
Svetlana Dobrilović09:00-11:0509:00-13:1513:30-19:0515:45-19:0508:00-10:05
Jovana Novakovićbolovanje
Mladen Popović11:40-15:2012:00-17:50 11:15-17:1516:00-17:00
Lazar Bubanja15:50-20:05 15:55-18:0015:55-20:1017:35-19:40

Kamerna muzika

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Petar Obradović 14:00-17:1014:45-16:50  

Korepetitori – gudači, duvači, solo pjevanje

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Davor Novak13:00-18:4510:30-16:4514:30-18:0010:30-17:3008:00-09:45
Luka Đačić14:20-17:0009:30-14:5012:50-18:0011:55-17:4509:00-13:50
Tamara Jašović13:00-16:4510:00-11:45
15:15-18:15
12:00-18:4510:00-11:45
14:30-17:45
10:00-15:45
Marija Barović11:45-14:3513:00-19:0012:30-15:5513:15-15:2010:30-15:55

Klavir

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Dragana Bakrač09:55-13:0512:55-17:1009:00-11:0512:50-17:0510:05-13:15
Mira Brajović09:00-13:1516:00-19:1016:40-18:4508:40-12:5516:00-19:10
Ljiljana Raičević
PO Danilovgrad
09:45-15:0509:45-14:0009:45-11:5009:45-14:0009:45-11:50
Dragan Janković13:00-15:4513:00-15:4013:00-15:4013:00-17:1515:40-17:45
Goran Janković16:10-18:1511:00-15:1510:30-15:2511:20-15:3511:10-13:15
Tijana Joksimović13:30-17:4513:30-17:4507:55-10:0007:55-11:0513:00-16:15
Koviljka Kovačević10:10-13:1014:00-16:4014:30-18:4510:05-11:0510:05-13:15
Maša Kovačević16:10-19:2013:25-16:3410:00-12:0510:45-15:0012:40-15:50
Jelena Krivokapić13:30-15:3015:00-18:1011:30-15:0014:15-19:0009:00-13:45
Ivona Malešić14:50-18:0008:00-13:2015:40-18:5015:05-17:1015:30-18:40
Lada Marković09:15-11:2008:40-12:5509:25-13:2511:20-13:2509:25-10:55
Irma Marković11:55-15:05
18:05-19:05
17:30-19:3511:55-15:3513:00-15:05
18:00-19:00
12:00-15:25
Marija Mihailović12:45-16:0509:05-13:1012:20-15:3516:00-17:0509:25-12:35  
Biljana Milaković13:30-16:1009:40-12:5011:25-18:45 13:30-17:45
Milica Milošević09:00-13:1514:25-19:45 14:10-19:5510:00-13:30
Maja Mirković12:35-18:0009:00-11:0509:00-10:0013:20-18:4009:55-13:10
Ida Muratagić 09:15-13:0010:05-14:5515:35-19:5009:10-13:25 
Milena Nikočević10:15-15:3015:25-18:3513:00-16:0010:05-13:0011:30-14:40
Vjera Nikolić13:35-15:4009:30-13:5508:10-12:0008:45-12:4509:00-10:00
Milanka Nikčević08:50-10:5517:00-19:10 08:45-10:5516:30-20:10
Nina Otašević07:30-09:3509:55-13:2007:55-10:5007:30-10:0007:30-09:20
Dragica Perović10:25-14:1510:50-14:1011:00-14:4510:30-14:2513:00-13:30
Miladin Peruničić17:30-19:3516:10-20:2508:05-12:2015:00-18:1008:10-12:25
Enes Tahirović09:05-14:3014:00-17:3514:15-18:3510:30-11:30
18:10-19:10
08:50-12:30
Ana Vujošević13:35-18:5508:55-14:2011:30-18:0008:35-14:00 
Nina Vuleković09:05-13:2009:05-11:1014:00-20:0013:50-19:1009:00-11:05
Marija Mitrović10:45-11:4512:00-13:00
Matična ustanova
13:35-18:55
PJ Tološi
15:00-18:10
PJ Tološi
09:55-15:30
PJ Tološi
16:00-18:05
Milorad Jovović09:25-13:2507:30-13:5008:20-09.0508:45-12:4507:30-08:15
Slađana Babović
PJ Tološi  
14:15-19:0509:00-13:1511:15-14:2515:40-20:0017:00-19:10
Suzana Vukosavljević
PJ Danilovgrad
08:30-12:0009:00-13:4508:30-12:0012:00-15:3013:00-16:30
Maja Krkotić09:00-13:30
PJ Golubovci
09:00-13:15
PJ Golubovci
12:30-16:45
PJ Golubovci
10:30-15:50
PJ Tuzi
11:20-13:30
PJ Golubovci
Laureta Jacović
PJ Tuzi
10:00-16:2510:25-12:3012:00-16:1510:20-13:3011:00-12:40

Stručno-teorijski predmeti

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Dragana Armacki08:05-11:0509:45-10:45
15:00-17:25
09:15-11:45
13:45-14:30
15:00-17:2511:00-12:35
Saša Barjaktarović12:30-17:20  13:30-20:2012:30-17:20  13:30-20:2009:00-14:50  
Vera Šukalo11:00-13:10
PJ Tuzi
11:00-15:10
PJ Golubovci
14:25-17:45
PJ Golubovci
13:30-14:30
PJ Tuzi
13:30-14:30
PJ Golubovci
Olivera Merkerbolovanje    
Milena Bošković11:00-14:2012:00-13:3015:30-18:5016:10-18:2015:20-18:40
Snežana Ćosović15:00-18:2015:00-17:1016:30-18:4009:30-11:4009:30-11:40
Gordana Ćetković09:20-13:2509:15-13:2010:10-11:5009:20-15:2010:10-13:25
Olivera Dakić07:30-12:3507:30-11:5007:30-08:0011:00-14:3007:30-08:30
12:40-13:25
Sandra Garčević10:10-12:4008:20-12:3010:20-12:2512:55-15:2008:25-14:15
Milorad Jovović09:25-13:2507:30-13:5008:20-09:0508:45-12:4508:25-09:10
Ksenija Laković08:00-11:2008:00-10:1008:00-10:10
14:00-15:35
14:0-17:2012:30-14:15
Jelena Mihaljević08:20-11:4507:30-12:2508:15-12:4509:20-12:3511:00-14:15
Tijana Delevićbolovanje    
Vera Šukalo11:00-13:10
PJ Tuzi
11:00-15:10
PJ Golubovci
14:25-17:45
PJ Golubovci
13:30-14:30
PJ Tuzi
13:30-14:30
PJ Golubovci
Milivoje Pićurić07:30-09:5507:30-14:0507:30-12:4507:30-08:1507:30-13:25
Mira Popović09:30-11:4010:35-11:0509:15-12:2508:15-10:2008:35-11:15
Kaća Šćekićbolovanje    
Daliborka Koprivica12:00-13:3515:30-20:00
PJ Tološi
08:50-11:00
PJ Tološi
15:40-19:00
PJ Tološi
12:00-13:35
16:40-17:45
Ivan Tomas11:35-13:1515:50-19:1011:35-16:1017:40-19:5008:50-12:10
Daša Jelenićbolovanje
Milica Vučinič13:00-15:4016:30-20:0014:00-17:0516:00-19:2014:00-17:05
Irena Vuković08:05-10:15
17:30-18:30
07:30-10:45
17:20-19:30
07:30-08:15
17:00-18:00
13:45-16:1010:15-12:10
Jana Adžić
PJ Danilovgrad
09:20-12:4008:10-12:4009:50-11:45
15:00-15:45
09:50-11:45
15:00-15:45
09:00-11:45
15:00-15:45
Agron Pllumaj
PJ Tuzi
08:30-09:3012:20-13:20
16:00-17:00
12:30-13:30
16:00-17:00
12:30-13:3012:30-13:30

Opšte-obrazovni predmeti

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Ana Bošković07:30-09:05
11:55-13:30
08:15-10:5009:15-12:2507:30-12:5509:10-12:35
Zoran Čolović07:30-09:05   10:20-12:2507:30-09:0507:30-08:15
Jovan Drašković07:30-10:50
11:05-11:50
07:30-08:15
10:55-11:40
 07:30-09:05
10:10-13:35
08:20-11:45  
Jasna Mugoša07:30-08:15  07:30-08:1507:30-08:15
Branka Đukanović Petričević07:30-08:15
10:20-13:55
 11:05-14:25 08:25-13:25
Radomir Šćepanović08:15-09:00
13:35-11:50
07:30-09:05
14:10-14:55
07:30-09:05
12:40-13:25
07:30-11:55 

Balet

Ime i prezimePonedjeljakUtorakSrijedaČetvrtakPetak
Igor Ćetković15:55-18:3008:00-12:3511:30-15:3015:25-20:0013:00-17:00
Irena Ličina12:30-18:3009:00-12:00
17:30-20:10
12:00-16:4018:00-20:1011:00-15:40
Bojana Milačić11:00-13:30
17:00-20:10
14:30-20:1011:30-16:4010:00-16:0010:30-12:30
15:45-19:30
Rozica Popara14:00-17:1010:00-14:3014:00-17:1011:00-14:5014:00-17:10
Viktorija Strugar17:00-20:101:00-14:3015:30-20:3010:00-14:3015:45-19:30
Tamara Vujošević Mandić12:30-16:4017:30-20:1014:00-16:4018:00-20:1013:00-15:40
Ana Halas14:00-15:0017:00-18:00 15:00-18:3015:00-17:10
Olga Žulović Kadić13:30-17:0016:00-18:3013:30-16:3015:00-19:3015:00-19:00
Vanja Vukčević    09:00-10:00
Nada Vukčević 11:10-12:10