Rezultati prijemnog ispita za upis u prvi razred osnovne muzičke škole

Rezultati prijemnog ispita za upis u prvi razred osnovne muzičke škole – muzička početnica (matična škola i područne jedinice) 
U prilogu se nalaze rang liste kandidata.
Čestitamo!
 

SPISAK UČENIKA KOJI SU POLAGALI PRIJEMNI ISPIT ZA UPIS U I RAZRED DEVETOGODIŠNJEG MUZIČKOG OBRAZOVANJA

MATIČNA ŠKOLA

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Mirotić Staša 30
2. Misović Mihailo 30
3. Bulajić Maša 30
4. Stanić Ema 30
5. Lakićević Kristina 30
6. Vulić Aleksandar 30
7. Radulović Isidora 30
8. Jelenić Petar 30
9. Vukosavljević Lana 30
10. Jocović Anastasija 30
11. Marinović Maša 30
12. Ćehović Din 30
13. Vukosavljević Zara 30
14. Jašarović Kana 30
15. Tošić Dorotea 29,66
16. Mujičić Olivera 29,66
17. Marković Lorena 29,66
18. Popović Katarina 29,66
19. Jovanović Luka 29,66
20. Mugoša Đurđa 29,66
21. Kerović Ema 29,66
22. Borovinić Aleksa 29,66
23. Vukčević Aleksandar 29,66
24. Bogetić Matea 29,66
25. Šljivančanin Pavle 29,66
26. Pajović Lorena 29,33
27. Cimbaljević Lena 29,33
28. Brnović Klara 29,33
29. Pejković Matea 29,33
30. Latković Đoko 29,33
31. Višnjić Teodora Borja 29,33
32. Đukić Zrno Marko 29,33
33. Vujičić Jovana 29,33
34. Nikitović Anja 29,33
35. Đuričanin Dunja 29,33
36. Peruničić Stevan 29
37. Kovačević Kalina 29
38. Veljović Sonja 29
39. Otašević Teodora 29
40. Bakočević Vila Amalia 29
41. Radović Tara 29
42. Gačević Mijat 29
43. Rovčanin Hana 28,66
44. Bašović Sofija 28,66
45. Vujošević Teodora 28,33
46. Šćepanović Lauš 28,33
47. Jovanović Jakov 28,33
48. Bajić Đina 28
49. Radulović Vasilisa 28
50. Pavićević Andrija 28
51. Radović Stela 27,66
52. Šćekić Sunčica 27,66
53. Pejović Ksenija 27,33
54. Petković Nora 27,33
55. Mrvošević Nađa 27,33
56. Radunović Lana 27,33
57. Stojanović Zoja 27
58. Ražnatović Lena 27
59. Konjević Nora 27
60. Šaban Katarina 26
61. Škuletić Jana 26
62. Koska Aleksandar 26
63. Živković Manja 25,66
64. Vujović Maša 25,66
65. Sošić Staša 25,33
66. Antonijević Tadija 25
67. Vujović Petar 25
68. Drobnjak Pavle 24,66
69. Bayraktar Cem 24
70. Perunović Konstantin 22
71. Radulović Marta 22
72. Avrić Nađa 21,66
73. Jokić Ilija 21,66
74.  Gazivoda David 20,66
75. Stanović Čarna 20,33
76. Mraković Helena 19
77. Šehović Amar 15,66

Učenici zaključno sa rednim brojem 73. primljeni su u I razred devetogodišnje muzičke škole.

 

TOLOŠI

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Fatakhova Karina 30
2. Lipovina Bogdan 30
3. Bracanović Anastasija 30
4. Radević Stefana 30
5. Ljubojević Lana 30
6. Radulović Đurđa 30
7. Melović Milija 30
8. Radunović Ljubica 30
9. Pavićević Petar 30
10. Jokić Ognjen 30
11. Pelinković Larisa 30
12. Šćekić Kalina 30
13. Ćorović Stefana 29,66
14. Marković Andrija 29,33
15. Blečić Sergej 29
16. Jaredić Pavle 29
17. Pejaković Isidora 28,66
18. Perišić Vuk 28,66
19. Ivančević Petar 28,33
20. Đurasović Đorđe 28,33
21. Perutović Darija 28,33
22. Cicmil Ognjen 27,66
23. Mrkela Miljana 27,33
24. Milić Đina 27
25. Radunović Ivan 27
26. Babić Nađa 26,66
27. Blečić Andrej 26
28. Ćorović Staša 25
29. Jaramaz Divna 23,66
30. Radonjić Stefan 20
31. Konatar Hanja 18,33
32. Radojević Vedrana 15,66

Učenici zaključno sa rednim brojem 29. primljeni su u I razred devetogodišnje muzičke škole.

PJ DANILOVGRAD

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Ćupić Arsen 30
2. Simonović Katarina 30
3. Sekulić Matija 30
4. Janjušević Jana 30
5. Đurović Maja 30

 

Učenici zaključno sa rednim brojem 5. primljeni u I razred.

PJ GOLUBOVCI

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Krstović Jana 29
2. Božović Monika 28,50
3. Radunović Georgije 28,25
4. Vujačić Ilijana 26

 

Učenici zaključno sa rednim brojem 4. primljeni u I razred.

BALETSKI ODSJEK

  Ime i prezime učenika Bodovi
1. Radulović Lena 30
2. Muzurović Hana 30
3. Lubarda Petra 30
4. Bibobić Hana 30
5. Rakočević Marija 30
6. Vuković Dunja 30
7. Vukotić Maša 30
8. Ćetković Đina 30
9. Noveljić Dira 30
10. Maraš Katarina 30
11. Rakočević Lea 30
12. Mitrović Darija 29,33
13. Demić Uma 29
 14. Ičević Nikolina 29
15. Mijović Milica 28
16. Radonjić Leona 27
17. Nišavić Julija 26

 

Učenici zaključno sa rednim brojem 17. primljeni na BALETSKI ODSJEK.

TAMBURA

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Ćurćić Tian 30
2. Milašević Sava 30
3. Šćepanović Filip 28
4. Gutić Amin 25

Učenici zaključno sa rednim br. 4 primljeni na odsjek TAMBURA

 

UDARALJKE

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Ražnatović Ivo 30
2. Bulatović Nikoleta 30
3. Popović Nikola 30
4. Bracanović Aleksandar 30
5. Delibašić Dušan 29
7. Ivezić Nikola 29
8. Bajagić Anastasija 29
9. Perišić Helena 6,33
10. Barašin Arsen 6

Učenici zaključno sa rednim brojem 4. Primljeni na odsjek UDARALJKE.

Učenici od rednog br. 5. do rednog br. 10 nisu položili prijemni ispit.

 

KONTRABAS

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Šćepanović Đorđe 11

Učenik nije položio prijemni ispit.

 

SOLO PJEVANJE

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Popović Lucija 30
2. Arabelović Maris 30
3. Brnović Ivona 30
4. Nakić Nina 30
5. Mugoša Anja 30
6. Šćepanović Anđela 28
7. Šljivančanin Itana 27
8. Fetić Hana 11
9. Stojanović Aleksandra 8

Učenici zaključno sa rednim brojem 5. Primljeni na odsjek SOLO PJEVANJE.

Učenici od rednog br. 6. do rednog br. 9 nisu položili prijemni ispit.