Rang liste kandidata – prijemni ispit za direktni II razred devetogodišnjeg obrazovanja

VAŽNO!!! – Svi učenici koji su položili prijemni ispit moraju popuniti prijavu za upis (preuzmite prijavu ovdje), inače se neće smatrati upisanim. 
Prijavu popuniti u prostorijama škole u ponedjeljak i utorak (27. i 28. jun) od 9 do 12h ili poslati na mail sekretar@vasapavic.me
 
Obrazac za prijavu je moguće preuzeti sa školskog sajta www.vasapavic.me 
 
Čestitamo i želimo dobrodošlicu svim učenicima!
 

TAMBURA

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Ćurćić Tian 30
2. Milašević Sava 30
3. Šćepanović Filip 28
4. Gutić Amin 25

Učenici zaključno sa rednim br. 4 primljeni na odsjek TAMBURA

 

UDARALJKE

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Ražnatović Ivo 30
2. Bulatović Nikoleta 30
3. Popović Nikola 30
4. Bracanović Aleksandar 30
5. Delibašić Dušan 29
6. Ivezić Nikola 29
7. Bajagić Anastasija 29
8. Begović David 20
9. Perišić Helena 6,33
10. Barašin Arsen 6

Učenici zaključno sa rednim brojem 4. Primljeni na odsjek UDARALJKE.

Učenici od rednog br. 5. do rednog br. 10 nisu položili prijemni ispit.

KONTRABAS

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Šćepanović Đorđe 11

Učenik nije položio prijemni ispit.

SOLO PJEVANJE

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Popović Lucija 30
2. Arabelović Maris 30
3. Brnović Ivona 30
4. Nakić Nina 30
5. Mugoša Anja 30
6. Šćepanović Anđela 28
7. Šljivančanin Itana 27
8. Fetić Hana 11
9. Stojanović Aleksandra 8

Učenici zaključno sa rednim brojem 5. Primljeni na odsjek SOLO PJEVANJE.

Učenici od rednog br. 6. do rednog br. 9 nisu položili prijemni ispit.

 

SPISAK UČENIKA KOJI SU POLAGALI PRIJEMNI ISPIT ZA UPIS U II RAZRED DEVETOGODIŠNJEG OBRAZOVANJA

VIOLINA

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Radonjić Iskra 30
2. Šimrak Anja 30
3. Gursoy Cemil Ata 30
4. Stanić Veda 30
5. Numanović Melani 30
6. Rogač Mila 30
7. Dabović Sofija 29,33
8. Bugarin Ksenija 26
9. Perović Una 25
10. Janković Vasilisa 24
11. Đurđić Ana 17
12. Radojević Bogdana 10
13. Maraš Ines 7

Učenici zaključno sa rednim brojem 6. primljeni su na odsjek VIOLINA.

Učenici od rednog br. 7 do rednog br. 10 položili su prijemni ispit i mogu izabrati neki od instrumenata: harmonika, flauta, oboa, horna, truba, trombon, violončelo.

Učenici od rednog br. 11 nisu položili prijemni ispit.

 

VIOLONČELO

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Vojinović Viktor 30
2. Živković Dunja 27

Učenici zaključno sa rednim brojem 2. primljeni su na odsjek VIOLONČELO.

 

GITARA

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Gogić Dimitrije 30
2. Cicmil Mia 30
3. Novak Bjanka 30
4. Pavićević Miodrag 30
5. Srdoč Dario 30
6. Đorđević Stefan 30
7. Ivanović Pavle 30
8. Ivanović Marta 30
9. Savović David 30
10. Slovinić Ivo 30
11. Racković Nikolija 30
12. Konatar Hana 30
13. Bešović Milica 30
14. Ćorić Strahinja 30
15. Čović Boris 30
16. Zvicer Maksim 30
17. Bulatović Aleksa 29.30
18. Perović Andrija 29.30
19. Mićović Teodora 28
20. Maksimović David 27.30
21. Mrdak Anica       26.60
22. Hajrović Matija 26.30
23. Drašković Milan 24
24. Ćeranić Ilija 20.60
25. Radulović Petar 17.30
26. Čelebić Luka 16.60
27. Čelebić Kosta 16.60
28. Hajrović Filip 10.30

 

Učenici zaključno sa rednim brojem 16. primljeni su na odsjek GITARA.

Učenici od rednog br. 17 do rednog br. 23 položili su prijemni ispit i mogu izabrati neki od instrumenata: harmonika, flauta, oboa, horna, truba, trombone, violončelo.

Učenici od rednog br. 24 nisu položili prijemni ispit.

 

HARMONIKA

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Bojić Stefan 21

Učenik primljen na odsjek HARMONIKA.

 

KLAVIR

  IME I PREZIME UČENIKA BODOVI
1. Joksimović Simona 30
2. Nikezić Jug 30
3. Knežević Mara 30
4. Vukadinović Mila 30
5. Kaluđerović Gala 30
6. Gazivoda Asja 30
7. Lubarda Anđelija 30
8. Jovićević Dunja 30
9. Savović Ivona 30
10. Franović Paula 30
11. Jolić Mila 30
12. Delibašić Ema 30
13. Borovinić Katja 30
14. Lukić Eva 30
15. Ganjola Isak 30
16. Bošković Katarina 30
17. Leković Bojana 30
18. Popović Lena 30
19. Bešović Natalija 30
20. Stojanović Milena 30
21. Šćepanović Itana 30
22. Šljivančanin Ivana 30
23. Vučinić Saša 29
24. Ivanović Ružica 29
25. Paunović Irina 29
26. Kažić Kristina 29
27. Demić Iman 29
28. Ciriković Amina 29
29. Spevak Helena 29
30. Džaković Nikolija 29
31. Sitogeogopoulos Antonia 29
32. Savović Pavle 29
33. Vuksanović Aleksa 29
34. Maraš Elena 29
35. Lazović Kosta 29
36. Nalčić Vanđa 29
37. Mijušković Andrea 29
38. Bjeletić Petra 29
39. Jovanović Milica 29
40. Nalčić Aleksandra 29
41. Kovač Viktorija Klea 29
42. Tadić Dunja 29
43. Šebek Luka 28
44. Srdoč Paulina 27
45. Alomerović Lina 27
46. Peruničić Boris 26
47. Marović Kalina 25,33
48. Vuković Boris 25
49. Radojičić Maša 23,66
50. Božović Alina 22
51. Mladenović Anastasija 21
52. Raković Maksim 19
53. Rajović Sofija 19
54. Jovanović Andrea 18
55. Obradović Anika 12
56. Vukčević Milena 11,66
57. Bajić Iskra 9
58. Simonović Dunja              9
59. Banović Bogić 9
60. Obradović Mihaela 7
61. Čađenović Zoja 7
62. Bulatović Sofija 6,33

 

Učenici zaključno sa rednim brojem 22. primljeni su na odsjek KLAVIR.

Učenici od rednog br. 23 do rednog br. 51 položili su prijemni ispit i mogu izabrati neki od instrumenata: harmonika, flauta, oboa, horna, truba, trombone, violončelo.

Učenici od rednog br. 52 nisu položili prijemni ispit.

 

FLAUTA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Rondović Iskra 30
2. Jocović Anđelija 30
3. Marković Đina 26,67
4. Rakonjac Iva 24
5. Šćekić Una 24
6. Vujović Katarina 23

Učenici zaključno sa rednim brojem 6. primljeni su na odsjek FLAUTA.

 

 TRUBA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Roganović Blažo 27

 

Učenici primljen na odsjek TRUBA.

 

SAKSOFON

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Okulić Darija 28

Učenica primljena na odsjek SAKSOFON

 

PJ DANILOVGRAD

VIOLINA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Pavićević Jovan 30
2. Jaćimović Mia 29,33

Učenici zaključno sa rednim brojem 2. primljeni su na odsjek VIOLINA.

 

KLAVIR

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Vujović Aleksa 30
2. Krutikova Zlata 30
3. Vulić Anđela 30
4. Pavićević Emili 29

 

Učenici zaključno sa rednim brojem 4. primljeni na odsjek KLAVIR.

GITARA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Cvijović Pavle 29
2. Koprivica Luka 25

Učenici zaključno sa rednim brojem 2. primljeni na odsjek GITARA.

HARMONIKA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Iković Filip 28
2. Iković Bogdan 27,66

Učenici zaključno sa rednim brojem 2. primljeni na odsjek HARMONIKA.

 

 PJ Tuzi

HARMONIKA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Camaj Danijel 21

Učenici zaključno sa rednim brojem 2. primljeni na odsjek HARMONIKA.

KLAVIR

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Ljekočaj Gabriel                25,50

VIOLINA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Ivezaj Albana 26
2. Junčaj Bernardeta 25

Učenici zaključno sa rednim brojem 2. primljeni na odsjek VIOLINA.

GITARA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Kalaj Aleksander 28,25
2. Dedvukaj Gloria 25,75
3. Šabotić Hamza 19
4. Prenkočaj Anton 15,25

Učenici zaključno sa rednim brojem 4. primljeni na odsjek GITARA.

PJ GOLUBOVCI

KLAVIR

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Kračković Kristina 28

Učenica primljena na odsjek KLAVIR.

 

HARMONIKA

  Ime i prezime učenika bodovi
1. Božović Matej 28,25

Učenik primljen na odsjek HARMONIKA.