Podjela novih učenika osnovne muzičke škole po odjeljenjima i klasama.

Učenici prvog razreda trogodišnjeg i šestogodišnjeg obrazovanja

I3

nastavnik Solfeđa-Tijana Delević 

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Anja Mugoša tambura
2. Tomaš Đurić udaraljke
3. Dušan Marković
4. Lazar Šćepanović
5. Vladimir Krivokapić
6. Nemanja Krivokapić
7. Zara Huter solo pjevanje
8. Sofija Mrvaljević
9. Milica Rakočević
10. Zara Dobričanin
11. Aleksandar Marković kontrabas

Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II3 

nastavnik Solfeđa-Ivan Tomas

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Asija Mustafić Saksofon
2. Darija Lalović
3. Leo Majer
4. Dorotea Dulović
5. Katarina Radović
6. Dunja Veljić
7. Ema Sudar
8. Danilo Ivanović
9. Đina Jauković
10. Petra Ratković
11. Nikola Martinović Klarinet
12. Vanja Mrdak
13. Gorčin Martić
14. Filip Ljiljanić
15. Maksimilijan Jovanović Truba
16. Sofija Jovanović Horna
17. Anita Vučinić Trombon
18. Jana Luburić
19. Jakov Dabanović
20. Hana Imširović Oboa
21. Sofija Popović Klavir 
22. Ana Manojlović
23. Tara Rajović
24. Jelena Radović
25. Sofija Živić
26. Iva Klikovac


Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II4

nastavnik Solfeđa-Ivan Tomas 

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Lana Milašević

Klavir

Klavir

2. Petar Mučalica
3. Filip Duborija
4. Katja Duborija
5. Pavla Nenadović
6. Jelena Martinović
7. Anđa Drljević
8. Anja Bakić
9. Minja Ostojić
10. Paula Baret Kovač
11. Marija Škerović
12. Jana (Ivica) Bošković
13. Nađa Majić
14. Jana (Veselin) Bošković
15. Lorena Vukčević
16. Sara Marđokić
17. Angelina Jaramaz
18. Petar Stanović
19. Nađa Vukotić
20. Miljana Živković
21. Hristina Timotić
22. Sara Dragutinović
23. Sara Đukanović
24. Nađa Spalević
25. Tea Kalač
26. Hana Sošić

Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II5

nastavnik Solfeđa-Kaća Šćekić

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Uroš Badaloski  Violina 
2. Vladica Folić
3. Sofija Krolivets
4. Lamija Kadić
5. Kay Flores Rodrigez
6. Emilija Marković
7. Petar Jestrović
8. Anika Caković
9. Maylis Daria Rose Fall
10. Vanja Tadić
11. Vanja Perović
12. Milica Vujović
13. Anja Radnjić
14. Lara Ćorsović
15. Petra Samardžić Flauta 
16. Vladana Davidović
17. Hana Jusić
18. Emina Mujanović
19. Ajša Škrijelj
20. Sara Radulović
21. Nađa Grdinić
22. Staša Knežević
23. Ekatarina Rybakova

Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.


Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II6

nastavnik Solfeđa-Tijana Delević

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Lucija Vojinović Violina 
2. Sofija Bojović Violončelo
3. Radmila Mitrić
4. Anja Šubarić
5. Haris Fetić
6. Samir Ahmetović
7. Srđana Bošković
8. Boris Jauković
9. Božana Vlahović
10. Ivona Đikanović
11. Lola Stojanović
12. Sonja Kuč Harmonika 
13. Matija Vukčević
14. David Ujkaj
15. Nada Milović
16. Ejman Nahas
17. Zarija Kostić
18. Ivan Simonović
19. Kristina Krkušić
20. Arsen Barašanin
21. Aleksandar Vuković
22. Mila Leković
23. Krasiva Đurišić Harfa 
24. Magdalena Pavićević
25. Staša Janković
26. Dunja Krdžić
27. Milena Pavićević


Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

This entry was posted in Ostalo. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.