Upis vanrednih učenika u I razred srednje škole

Prijava na Konkurs za upis vanrednih učenika u I razred srednje škole obaviće se od ponedjeljka do srijede (23-25.09.) kod sekretara škole u periodu od 08:30 do 14:00.

Prijemni ispit (provjera posebne nadarenosti odnosno sposobnosti) obaviće se u petak (27.09.) u 13:00.

 

Posted in Ostalo | Comments closed

Obavještenje za učenike PJ Danilovgrad-a

Obavještavamo učenike I razreda devetogodišnjeg muzičkog obrazovanja da će predmet Muzička početnica pohađati kod nastavnice Kaće Šćekić.

Raspored mogu preuzeti u ponedjeljak (02. septembar) od 17 do 19 sati i utorak (03. septembar) od 09 do 12 sati u učionici br. 1.

Posted in Ostalo | Comments closed

I razred devetogodišnjeg muzičkog obrazovanja

Obavještavamo učenike I razreda devetogodišnjeg muzičkog obrazovanja da će predmet Muzička početnica pohađati kod nastavnice Kaće Šćekić.

Raspored mogu preuzeti u ponedjeljak (02. septembar) od 17 do 19 sati i utorak (03. septembar) od 09 do 12 sati u učionici br. 1.

 

Posted in Ostalo | Comments closed

Podjela novih učenika osnovne muzičke škole po odjeljenjima i klasama.

Učenici prvog razreda trogodišnjeg i šestogodišnjeg obrazovanja

I3

nastavnik Solfeđa-Tijana Delević 

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Anja Mugoša tambura
2. Tomaš Đurić udaraljke
3. Dušan Marković
4. Lazar Šćepanović
5. Vladimir Krivokapić
6. Nemanja Krivokapić
7. Zara Huter solo pjevanje
8. Sofija Mrvaljević
9. Milica Rakočević
10. Zara Dobričanin
11. Aleksandar Marković kontrabas

Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II3 

nastavnik Solfeđa-Ivan Tomas

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Asija Mustafić Saksofon
2. Darija Lalović
3. Leo Majer
4. Dorotea Dulović
5. Katarina Radović
6. Dunja Veljić
7. Ema Sudar
8. Danilo Ivanović
9. Đina Jauković
10. Petra Ratković
11. Nikola Martinović Klarinet
12. Vanja Mrdak
13. Gorčin Martić
14. Filip Ljiljanić
15. Maksimilijan Jovanović Truba
16. Sofija Jovanović Horna
17. Anita Vučinić Trombon
18. Jana Luburić
19. Jakov Dabanović
20. Hana Imširović Oboa
21. Sofija Popović Klavir 
22. Ana Manojlović
23. Tara Rajović
24. Jelena Radović
25. Sofija Živić
26. Iva Klikovac


Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II4

nastavnik Solfeđa-Ivan Tomas 

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Lana Milašević

Klavir

Klavir

2. Petar Mučalica
3. Filip Duborija
4. Katja Duborija
5. Pavla Nenadović
6. Jelena Martinović
7. Anđa Drljević
8. Anja Bakić
9. Minja Ostojić
10. Paula Baret Kovač
11. Marija Škerović
12. Jana (Ivica) Bošković
13. Nađa Majić
14. Jana (Veselin) Bošković
15. Lorena Vukčević
16. Sara Marđokić
17. Angelina Jaramaz
18. Petar Stanović
19. Nađa Vukotić
20. Miljana Živković
21. Hristina Timotić
22. Sara Dragutinović
23. Sara Đukanović
24. Nađa Spalević
25. Tea Kalač
26. Hana Sošić

Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II5

nastavnik Solfeđa-Kaća Šćekić

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Uroš Badaloski  Violina 
2. Vladica Folić
3. Sofija Krolivets
4. Lamija Kadić
5. Kay Flores Rodrigez
6. Emilija Marković
7. Petar Jestrović
8. Anika Caković
9. Maylis Daria Rose Fall
10. Vanja Tadić
11. Vanja Perović
12. Milica Vujović
13. Anja Radnjić
14. Lara Ćorsović
15. Petra Samardžić Flauta 
16. Vladana Davidović
17. Hana Jusić
18. Emina Mujanović
19. Ajša Škrijelj
20. Sara Radulović
21. Nađa Grdinić
22. Staša Knežević
23. Ekatarina Rybakova

Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.


Učenici drugog razreda devetogodišnjeg obrazovanja

II6

nastavnik Solfeđa-Tijana Delević

red.br. ime i prezime učenika instrument
1. Lucija Vojinović Violina 
2. Sofija Bojović Violončelo
3. Radmila Mitrić
4. Anja Šubarić
5. Haris Fetić
6. Samir Ahmetović
7. Srđana Bošković
8. Boris Jauković
9. Božana Vlahović
10. Ivona Đikanović
11. Lola Stojanović
12. Sonja Kuč Harmonika 
13. Matija Vukčević
14. David Ujkaj
15. Nada Milović
16. Ejman Nahas
17. Zarija Kostić
18. Ivan Simonović
19. Kristina Krkušić
20. Arsen Barašanin
21. Aleksandar Vuković
22. Mila Leković
23. Krasiva Đurišić Harfa 
24. Magdalena Pavićević
25. Staša Janković
26. Dunja Krdžić
27. Milena Pavićević


Molimo roditelje da kontaktiraju nastavnike instrumenta nakon preuzetog rasporeda Solfeđa.

 

Posted in Ostalo | Comments closed

Preuzimanje rasporeda za Solfeđo i Horsko pjevanje Osnovna muzička škola

Molimo roditelje naših učenika da u ponedjeljak 02. septembra i utorak 03. septembra, dođu u školu, kako bi preuzeli raspored za Solfeđo i Horsko pjevanje. 

Učenici I i II razreda, koji su ove školske godine upisali muzičku školu, mogu na oglasnoj tabli vidjeti u kojem su odjeljenju i kojem nastavniku Solfeđa treba da se jave. Tom prilikom, dobiće informacije o nastavnicima instrumenta.

Raspored možete preuzeti po sljedećem rasporedu:

  • Ponedjeljak, 02.09. od 09:00 do 12:00
  • Utorak, 03.09. od 17:00 do 19:00

Nastavnici: Milica Vučinić (uučionica br.1), Vera Šukalo (učionica br.2), Ksenija Laković (učionica br.3), Saša Barjaktarović (učionica br.3)

  • Ponedjeljak, 02.09. od 17:00 do 19:00
  • Utorak, 03.09. od 09:00 do 12:00

Nastavnici: Kaća Šćekić (učionica br.1), Ivan Tomas (učionica br.2), Tijana Delević (učionica br.2), Snežana Ćosović (učionica br.3)

Posted in Ostalo | Comments closed

Popravni ispiti za srednju muzičku školu

Ponedjeljak, 26.08.

Teorija muzike sa osnovama harmonije u 08:15, učionica br.13

Komisija: ispitivač-Olivera Dakić, predsjednik-Gordana Ćetković, stalni član-Jelena Mihaljević

Muzički oblici, II razred, učionica br.12

-pismeni u 09:00, usmeni u 10:00

Komisija: ispitivač-Jelena Mihaljević, predsjednik-Gordana Ćetković, stalni član-Olivera Dakić 

Istorija muzike, II i III razred u 10:30, učionica br.12

Komisija: ispitivač-Gordana Ćetković, predsjednik-Gordana Ćetković, stalni član-Olivera Dakić 

Utorak, 27.08.

Solfeđo, I razred, učionica br.4

-pismeni u 09:00, usmeni u 10:00

Komisija: ispitivač-Mira Popović, predsjednik-Dragana Armacki, stalni član-Irena Vuković 

Solfeđo, II razred

-pismeni u 09:00, učionica br.17; usmeni u 10:00, učionica br.4

Komisija: ispitivač-Dragana Armacki, predsjednik-Mira Popović, stalni član-Irena Vuković 

Klavir/Uporedni klavir, II i III razred, u 10:00, sala br.15

Komisija: Nina Otašević, Vjera Nikolić, Marija Mihailović

CSBH jezik i književnost, I razred, u 12:00, učionica br.12

Komisja: ispitivač-Ana Bošković, predsjednik-Jovan Drašković, stalni član-Radomir Šćepanović

Posted in Ostalo | Comments closed

Popravni ispiti za osnovnu muzičku školu

Ponedjeljak, 26.08.

 

Horsko pjevanje u 10:30, učionica br.1

Komisija: ispitivač-Saša Barjaktarović, predsjednik-Milica Vučinić, stalni član-Kaća Šćekić 

Solfeđo u 11:00, učionica br.1

Komisija: ispitivač-Milica Vučinić, predsjednik-Saša Barjaktarović, stalni član-Kaća Šćekić

Posted in Ostalo | Comments closed

Popravni i vanredni ispiti, Avgustovski ispitni rok

Prijava popravnih ispita (osnovna i srednja škola) i vanrednih ispita (srednja škola) obaviće se od ponedjeljka do srijede (19-21. avgust) od 09:00 do 11:00 u kancelariji sekretara.

Posted in Ostalo | Comments closed

Prijemni ispit za naknadni upis u I razred srednje muzičke škole

Petak, 16.08.

  • Muzički saradnik u 10:00, učionica br.4

Posted in Ostalo | Comments closed

Provjera posebne nadarenosti odnosno sklonosti učenika (prijemni ispit) za upis u I razred srednje škole

Obavještavamo vas da će se predaja dokumenata za provjeru posebne nadarenosti odnosno sklonosti učenika za upis u I razred srednje škole obaviti u utorak i srijedu (13. i 14. avgust) od 10 do 12 časova u kancelariji sekretara.

Provjera posebne nadarenosti odnosno sklonosti učenika održaće se u petak, 16. avgusta u 10 časova.

 

Posted in Najave | Comments closed